אודות העמותה

Untitled-8

העמותה נוסדה בינואר 2010 אך החלה את פעילותה כבר ב-2009, על מנת לסייע לחיילים בודדים, לחיילים ללא עורף משפחתי ולחיילים נזקקים במצוקותיהם השונות ולאפשר להם להשלים שרות צבאי מלא ותקין.

מייסדי העמותה זיהו את המצוקה של חיילים רבים שאינם מצליחים להתקיים ללא תמיכה כלכלית מהבית וכן את הקושי של חיילים בודדים, המנותקים ממשפחותיהם, אשר ממתינים לפתרונות דיור ומתמודדים עם קשיים רבים מול גורמי הצבא.

עמותת בית חם לכל חייל מספקת פתרונות מקיפים הכוללים דיור, משפחות מאמצות, תמיכה רגשית וכלכלית, עזרה בזמן החלמה מפציעה, טיפול בחובות, סיוע בסבך הבירוקראטי, מלגות לימודים והשמה בעבודה לחיילים משוחררים ועוד. אנו מכוונים את מאמצנו לעבר אתגרים אשר אינם מטופלים על ידי צה"ל ומהווים עמוד תווך לאלפי חיילים ובני משפחותיהם.

העמותה עובדת בשיתוף עם מפקדי צה"ל בכל היחידות הלוחמות, עם מערך הת"ש, משרד הביטחון והאגודה למען החייל. בנוסף, העמותה פועלת בוועדות רבות בכנסת על מנת לקדם חקיקה לרווחת החיילים ומובילה את המאבק בכנסת להעלאת שכר חיילי החובה ומימון מלגות לחיילים משוחררים.

העמותה מטפלת בכ-4,000 פניות בשנה. הפניות מתקבלות בכמה ערוצים שונים וביניהם אתר האינטרנט, הרשתות החברתיות, פניות באמצעות טלפון, פקס, טלמסר, דואר אלקטרוני ועוד. הפניות מגיעות מהחיילים עצמם ובמקרים רבים מן המפקדים וממש"קיות וקצינות הת"ש.

donation